Specialūs pasiūlymai

 • SIMAX ĄSOTIS SU LEDUKŲ ĮDĖKLU 2,5 L

  SIMAX ĄSOTIS SU LEDUKŲ ĮDĖKLU 2,5 L

  8,02 €
 • SODO SUPYNĖS TWIN

  Sodo supynės Twin žalios NEMOKAMAI PRISTATOME į mūsų parduotuves : Raseiniai, Vilniaus g. 126;  Vilnius, Kalvarijų g. 61;  Šiauliai, Vilniaus g. 220, Kaunas, Prekybos miestelis Urmas, Rytinė galerija 16 salė;  Pristatymui į namus taikomas papildomas siuntimo mokestis- ( 10 eur) 

  59,00 €
 • Stiklinės 390ml,Crazy Neon

  Kristalinio stiklo stiklinės CRAZY 

  11,93 €
 • SODO PAVĖSINĖ METALINĖ

  Sodo pavesine, metalinė smėlio spalvos; NEMOKAMAI PRISTATOME į mūsų parduotuves : Raseiniai, Vilniaus g. 126;  Vilnius, Kalvarijų g. 61;  Šiauliai, Vilniaus g. 220, Kaunas, Prekybos miestelis Urmas, Rytinė galerija 16 salė; Pristatymui į namus taikomas papildomas siuntimo mokestis

  149,90 €

Prekiniai ženklai

- čekų kompanija dirbanti jau daugiau nei 200 metų. Rankų darbo stiklo gaminiai yra ypač aukštos kokybės, atsparūs karščiui ir daugiafunkciniai. Platus kepimo indų, kavinukų, puodelių bei keptuvių dangčių asortimentas. Aukšta kokybė už prieinama kainą!

 - Slovakijos stiklo gamintojas, turintis šimtmetines stiklo gaminimo tradicijas. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei naujausios technologijos leidžia Rona gaminti įvairiausių dizainų bei formų produktus iš stiklo, kuriuos rasite ir mūsų parduotuvėse.

 - viena iš pirmaujančių produktų iš kristalino gamintojų Europoje. Crystalex siūlo platų asortimentą - nuo bokalų iki taurių. Ši čekų kompanija pasaulyje yra geriausiai žinoma kaip tradicinių taurių linijų tokių kaip Diana, Claudia®, Gina, Natalie ar Ideal gamintoja.

 liejykla Tenesio valstijoje JAV, įkurta 1896 metais, gaminanti ilgaamžius ketaus indus bei dengtus emale ketaus indus. Lodge produkcija yra išskirtinai kokybiška, ilgaamžė, ekologiška bei lengvai prižiūrima.

 - ši šveicarų kompanija užkariavo pasaulį vadovaudamasi pagrindinėmis savo vertybėmis - neabejotina kokybė ir dinamiški dizainai. Nerūdijančio plieno gaminiais garsėjanti kompanija kuria paprastus bet funkcionalius virtuvės reikmenis bei skatina gaminti ir gyventi sveikiau.

Ibili indų gamykla veikia nuo 1942metų Ispanijoje taip pat specializuojasi konditerinių įrankų gamyboje. Įmonės politika pagrįsta nuolatinėmis produktų naujovėmis, aukšta kokybe bei nuolatiniu bendravimu su klientais.

Swiss Diamond International yra vienas pirmaujančių aukščiausios kokybės neprilimpančiu paviršiumi indų gamintojų. Gamykla tiekia produktus daugiau negu 38 valstybėse visame pasaulyje. Pati gamykla yra įsikūrusi Šveicarijos Alpių papėdėje. Kompanija įsipareigoja tenkinti vartotojų poreikius, naudodama saugias, aukštos kokybės medžiagas, pabrėždama modernų dizainą, derinamą su tradiciniu Europietišku gamybos menu bei prisidėdama prie ekologiško gaminimo proceso. 

http://bohemia.lt/img/cms/granchio_logo.gif - Granchio yra inovatyvi italų kompanija, gaminanti naujausio dizaino virtuvės reikmenų kolekcijas, kurios yra gamybos mokslo, meno bei dizaino technologijų iš viso pasaulio rezultatas. Granchio virtuvės reikmenų dizainas atspindi karštą italų temperamentą, kas pasireiškia per ryškias spalvas bei įdomias formas. Granchio stengiasi, jog virtuvės reikmuo nebebūtų paprastu įrankiu jūsų rankose. Produkcija  yra gaminama iš: nerūdijančio plieno, granito, silikono, keramikos bei titano.

http://bohemia.lt/img/cms/Bgtech%20logo.png - porceliano ir stiklo dovanų gamintojas. Ši kompanija išsiskiria savo inovatyviais dizainais, dėmesiu detalėms, aukšta kokybe ir puikiu humoro jausmu.

http://bohemia.lt/img/cms/banquet.jpg - čekų kompanija, tiekianti platų asortimentą: nuo namų apyvokos daiktų virtuvei iki maisto ruošimui bei patiekimui produktų. Banquet siūlo daugiau nei 2000 skirtingų produktų, kuriuos galite rasti ir mūsų parduotuvėse.

 - kompanija įkurta 1989 metais, gaminanti tekstilės gaminius. Klientų pasitikėjimą užsitikrino tiekdami aukštos kokybės produkciją už prieinamą kainą.

 http://bohemia.lt/img/cms/crystal-bohemia.jpg–čekų gamykla išlaikanti aukščiausios kokybės krištolo gamybos tradicijas. Crystal Bohemia gaminiuose yra virš 24% Pbo švino ir tai visą jų produkciją daro unikalia. Crystal Bohemia produktai yra kokybės, naudingumo, dizaino bei grožio rinkinys. Visa tai galite rasti ir mūsų parduotuvėse.

– Part Glass kompanija yra pripažįstama kaip viena geriausių, gaminanti išskirtinio dizaino rankų darbo produktus. Profesionalūs dizaineriai, kuriantys unikalias formas bei raštus, yra viena iš gamyklos sėkmių kaip ir įranga – Part Glass gamykla turi vieną didžiausių stiklo lydymo krosnių pasaulyje  ir yra viena iš nedaugelio gamyklų Europoje, galinti pagaminti produktą aukštesnį nei 100 cm. Part Glass vazas galite rasti ir mūsų parduotuvėse.

 

 – BOHEMIA PORCELAN MORITZ ZDEKAUER S.R.O. - tai čekiško porceliano gamykla, įkurta net 1810 metais. Šios gamyklos logotipe vis dar vaizduojamas erelis su karūna bei MZ inicialais – įamžinant gamyklos įkūrėjo - Moritz Zdekauer, vardą. Šiomis dienomis gamykla specializuojasi porceliano produktų gamyboje, gamina porcelianą viešbučiams bei restoranams taip pat dekoratyvinį bei specialių dizainų ir formų porcelianą. Aukščiausios kokybės čekiškas porcelianas yra dažnai dekoruojamas platina ar auksu. 

 

 - Čekų įmonė BELIS savo veiklą pradėjo dar 1893 metais - tad turi sukaupusi daug patirties ir gamina aukštos kokybės emaliuotus puodus. Įmonė yra įdiegusi kokybės kontrolės sistemą ir jos gaminiai atitinka aukščiausius standartus pagal ISO 9001 sertifikatą.

  HANIPOL kompanija  jungia tris stiprius prekinius zenklus: Ashdene, Carmani ir  Sagrado , kurie rinkoje žinomi kaip dovanų ir interjero dizaino produktai. Pagrindinis  kompanijos   uždavinys – pasiūlyti klientui  aukščiausios kokybės produktus, kurie atitinka šiuolaikinės rinkos tendencijas.

„Princess Household Appliances" — tai Olandijos kompanija, įkurta 1994 m., kuri specializuojasi smulkios buitinės technikos tiekimu šiuolaikiniams vartotojams. Ši moderni įmonė sparčiai plečia savo veiklą ir yra didžiausias chromuotos smulkios buitinės technikos tiekėjas visame pasaulyje. Įmonėje dirba geriausi dizaineriai, todėl PRINCESS gali pasiūlyti Jums išskirtinius, modernius ir kokybiškus gaminius.

Olandų buitinės technikos gamintojas su funkcionalais produktais. Bestron produktai kuriami klientų namams bei virtuvei. Tai plataus asortimento produktų linija. Kokybė yra garantuojama kiekvieno gaminimo proceso metu, todėl Bestron produktai yra saugūs naudoti bei tarnauja ilgai.

 

 - Ispanijos įmonė, veikianti nuo 1925m. 

Alza siūlo elegantiškus, paprastus ir novatoriškus indus šios dienos rinkai. Jų išskirtinius, unikalius ir originalius stilius sukūrė Alza nuosavi pramonės dizaineriai. Jų asortimente gausybė ivairiausių puodų ir keptuvių, tad kiekvienas klientas ras sau tinkamą.

  Įmonė buvo įkurta Japonijoje 1969 metais, pavadinimas kilęs  derinant japonų terminą "sen", reiškiančio 1000 ir lotynų terminas "cor", - širdį. Šiandien SENCOR tiekia daugiau nei 1000 rūšių produktų, daugiau nei 25 šalims visame pasaulyje. Kompanija žinoma dėl savo kokybiško, plataus ir modernaus asortimento.