Specialūs pasiūlymai

Apie mus

Mūsų įmonė buvo įkurta 1992 metais. Idėja kilo, pastebėjus žmonių norą gaminti ir daugiau laiko praleisti namuose. Mes užsibrėžėme tikslą tiekti tik aukštos kokybės, įdomių tuo pačiu ir praktiškų dizainų indus į Jūsų namus už gerą kainą. Šiuo metu įmonėje dirba  52 darbuotojai, turime devynias, registruoto prekinio ženklo, BOHEMIA parduotuves. Taip pat užsiimame didmenine prekyba bei eksportuojame į kitas Baltijos šalis.

Per dvidešimt darbo metų išplėtėme savo asortimentą, jog kiekvienas klientas rastų kažką savo namams, draugams ar artimiesiems. Nuo mažyčio suvenyro, skirto nuostabiausioms šventėms, tokioms kaip: vestuvės ar krikštynos, iki čekiškų, šveicariškų, amerikietiškų ar itališkų maisto gaminimo priemonių – taip bandome patenkinti kiekvieno klientų norus. Jūsų patogumui graviruojame ir nuomojame indus. Mūsų įmonė taip pat remia įvairius labdaringus projektus ir akcijas.

Klientai yra mūsų sėkmės pagrindas, todėl bendradarbiaujame tik su aukščiausią kokybę ir geras kainas galinčiomis pasiūlyti kompanijomis iš daugelio Europos šalių. Mes dirbame tam, kad jūsų maisto gaminimas namuose, svarbios šventės ar tiesiog laikas praleistas drauge taptų neužmirštamais prisiminimais!

www.bohemia.lt

Su Jumis gražiausioms akimirkomis!

Mes visada įsiklausome į savo klientų pastabas, norus bei pageidavimus, tad iškilus klausimams, prašome susisiekti! Telefonu: 861883945 arba el.paštu: info@bohemia.lt

 

Perkant už 50 € ir daugiau - PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

 

 2014 metais Credit Info mūsų įmonę įvertino, turinčią aukštą mokumo reitingą. Tokių įmonių Lietuvoje yra 5%. 

Neteisminis ginčo sprendimas

   Jei Jūsų netenkina Bohemia.lt parengtas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Indai internetu pigiauIzora, UAB

Įmonės kodas: 172384621

PVM kodas:       LT723846219

Adresas:            Vilniaus g. 126, LT-60169 Raseiniai

Telefonas:        +370 428 70287

El.paštas:          info@bohemia.lt

Darbo laikas:    I-V 8:00 - 17:00

                          VI - VII nedirbame

Registro tvarkytojas : Valstybės įmonė Registrų centras

Registracijos pažymėjimo numeris : Nr. 088639

 

Parduotuvės BOHEMIA dirba pagal nustatytą darbo grafiką,daugiau žiūrėti https://www.bohemia.lt/parduotuves.